Užitečné informace

Úvod » Novinky » Užitečné informace

Jakubská Pouť 2016 se nezadržitelně blíží a proto přinášíme důležité informace, které se vám určitě budou hodit. Tou nejdůležitější je, že na pouť je vstup ZDARMA. Platí se pouze jízdenky a vstupenky na jednotlivé atrakce a to většinou v eurech. Některé stánky a atrakce disponují  terminály pro platbu kartou, ale bohužel ne všechny. Někteříí stánkaři také akceptují platbu v korunách, ale opět - jsou to spíše vyjímky.

Otevírací doba pouti je uvedena v programu na našich stránkách. Množí se dotazy také na konec otevírací doby... Jedná se o pouť a kolotoče se tedy točí do noci - před desátou nekončíme. 

Není bez zajímavosti, že pivo se v Neugersdorfu točí do skla - to je zálohované, takže si sklenici můžete nechat na památku, nebo si jen užívat "konzumaci na úrovni".

Oproti českým standartům se na Jakubské můžete těšit na čisté toalety s toaletním papírem - nikoli mobilní wc. Počítejte ale s tím, že použití wc je zpoplatněno. 

Pakliže se na pouti dostanete do nějaké svízelné situace a nevládnete němčinou ani angličtinou, vyhledejte příslušníky policie. Na Jakubské "úřadují" také příslušníci České policie na které se můžete obrátit.

Přejeme vám krásné zážitky na Jakuské 2016 a nezapomeňte při sdílení na náš hashtag, ať vidíme, jak jste se bavili:) #jakubska2016

Zpět na výpis

Partneři akce

patneri
meyer80x60.png
Radeberger80x60.png
Porter.png
logo eibauer.png
Stará Dáma
© copyright 2015 Jakubská pouť
Vyrobilo: Cliquo | B interactive