Hlavní lákadla Jakubské 2018

Úvod » Novinky » Hlavní lákadla Jakubské 2018

Jakubská pouť 2018 nabídne svým návštěvníkům více než 250 stánků a atrakcí.


Samozřejmostí je obří ruské kolo, které vévodí mnoha fotografiím a ze kterého je nádherný výhled na celý areál. Mezi další romantické atrakce můžeme přidat Létající slony, což je obdoba "našich" labutí. Pro milovníky klidnějších atrakcí je připraven autodrom, strašidelný hrad, kolotoče a střelnice. Horské dráhy budou na letošní Jakubské hned dvě: Crazy Mouse a Speedy Gonzales. Rodiny s menšími dětmi najdou útočiště a zábavu pro své ratolesti v horní části areálu, kde budou připraveny houpačky, malý řetízkový kolotoč a další atrakce pro nejmenší.


Adrenalin dle libosti pro každého!

Naopak více adrenalinu nabídnou atrakce jako Break Dance, Drop Attack, Projekt 1 a hlavně legendární Booster Maxx. Na této atrakci se proletíte rychlostí 120 km/h z výšky 55 metrů, proto se na ni odhodlají jen ti nejotrlejší fanoušsci odstředivých sil.

 

Hladem ani žízní na Jakubské trpět rozhodně nebudete!

Tradičně je zde pestrá nabídka německých klobás, ale nechybí ani mořské plody, uzené maso či asijská kuchyně. Milovníci sladkého budou mít složitý výběr mezi zmrzlinami, waflemi, cukrovou vatou, tureckým medem a spoustou dalších cukrovinek.
Žízeň můžete zahnat osvěžující ovocnou bowlí, či alko i nealko ovocnými koktejly ve stanu moštárny Linke. Samozřejmostí je pestrá škála zlatého moku, který v Neugersdorfu můžete pít ze skla! Pivo točené do oroseného půllitru můžete mít, zaplatíte-li vratnou zálohu.

 

 

 

Zpět na výpis

Partneři akce

patneri
meyer80x60.png
Radeberger80x60.png
Porter.png
logo eibauer.png
Stará Dáma
© copyright 2015 Jakubská pouť
Vyrobilo: Cliquo | B interactive